KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763571

nr 1576 3571

Birger Birger-Ericson

(1904-1994), Sverige

Oljemålning, "Susanna i badet". Signerad oramad. Olja på pannå, 24x35 cm

Birger Birger-Ericson, född 1904, död 1994, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:32:23

4/11 08:31:05 1      Vinnande bud

Birger Birger-Ericson

Läs mer om Birger Birger-Ericson